Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Splošna debata o vremenu v prihodnjih dneh

Moderator: blazek

Odgovori
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Današnji trenutni HR. modeli so čisto kontra včerajšnjim. Padavin le za vzorec. No, saj jih niti ne potrebujemo.
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Pred tem pa v sredo fašemo še dvajsetico, tako trenutno kaže.
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Ledeni
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3497
Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a Ledeni »

Aladin kaže, da bi v nedeljo dopoldan sneg lahko potipal vrh Gorjancev?
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

V nedeljo kot kaže je možno, da bi snežilo ponekod tudi izpod 900 m. Gledam za Delnice, ki so nekje na 700 m in naj bi bilo okoli +1°C.
Medtem pa Windy kaže nulo na okoli 1500 (včeraj 1200) m.

Bo kdo pisal natege xD
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
zimazakon
prof.
prof.
Prispevkov: 2872
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Velike Bloke, 742 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a zimazakon »

Pri meni bi znalo biti kar konkretno zimsko. Če bo padavin toliko kot kaže, bo kar pestro. zim1
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Zaenkrat kaže, da se bo drugi teden malo otoplilo.
Priponke
20.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Včasih smo bili 1. novembra na britofih v bundah. Za krizanteme smo se tudi bali, da ne pozebejo. Tudi letos je strah odveč h_m
Priponke
1.nov.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Ledeni
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3497
Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a Ledeni »

Temperature za 1. november so se v povprečju zvišale za skoraj 10°C!!
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Edino kaj vidim zanimivega za prihodnjih sedem dni je (bo) prehod fronte iz nedelje na ponedeljek. Nato jesensko brez negativnih temperatur do...
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Prvi minus smo imeli 15. novembra lani (-2,3°C). Za nazaj se mi pa ne da raziskovat.
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
komar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 704
Pridružen: 14 Nov 2024, 09:38
Kraj: Radovljica (491 m.n.v.)
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a komar »

komar napisal/-a:... vsaj 25. novembra, pravi moja kugla. To se pa tudi skoraj povsem sklada s tistim, o čemer naš pozabljeni član @kripsy123 piše nekje drugje. S-ladko
Tudi CFS prikimava, da vsaj do 5. decembra kakšnega mraza ne bo. Tako da je zdaj že vsaj 75 % verjetnost, da hudega mraza novembra še ne bo.
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Danes teden bomo čez dan imeli še okoi 15°C. Nato res kaže na poslabšanje. Po snegu bo pa dišalo nad 1000 m.n.v.
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Kaj od tega bo res?
Priponke
sprememba.png
ec.png
delnice.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Ledeni
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3497
Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a Ledeni »

Toliko bo podražilo, da bom šel zamenjat gume, potem pa se ne bo zgodilo nič!
blazek
Moderator
Moderator
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Avg 2010, 17:26
Kraj: Družinska vas, 165m
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a blazek »

Jst pa mislim da nekaj bo iz tega. Namreč sledi izrazit padec hitrosti zonalnih vetrov. Ponavadi so se ta čas že krepko okreili in odpihnili vse kar je bilo zimskega. GFS ju največ problemov dela stratosfera. Vortex tako zgodaj, že dolgo ni bil tako načet.
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Nekega veselja ni videt, vsaj za nižine ne. Danes teden pa že kaže na toplejše vreme pokop
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

To prvo poslabšanje bo kot kaže po nižinah brez snega. Mogoče več sreče za vikend...
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Za vikend pa obstaja "resna" možnost za kakšen cm do dva.
Priponke
snrg.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

"Če" bo čez vikend po nižinah kaj snega, ga drugi teden nebo več, glede no to karto :rtfm: Saj nimaš kaj B-ogi
Priponke
odj.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
Prispevkov: 7081
Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
Kontakt:

Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025

Odgovor Napisal/-a polo »

Nova verzija modela... xD drz_se
Priponke
odj2.jpg
VP Doblička gora Podrobneje IN WU
Odgovori

Vrni se na “Napoved vremena - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost