Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Moderator: blazek
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Današnji trenutni HR. modeli so čisto kontra včerajšnjim. Padavin le za vzorec. No, saj jih niti ne potrebujemo.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Pred tem pa v sredo fašemo še dvajsetico, tako trenutno kaže.
-
Ledeni
- Moderator

- Prispevkov: 3497
- Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
- Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Aladin kaže, da bi v nedeljo dopoldan sneg lahko potipal vrh Gorjancev?
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
V nedeljo kot kaže je možno, da bi snežilo ponekod tudi izpod 900 m. Gledam za Delnice, ki so nekje na 700 m in naj bi bilo okoli +1°C.
Medtem pa Windy kaže nulo na okoli 1500 (včeraj 1200) m.
Bo kdo pisal natege
Medtem pa Windy kaže nulo na okoli 1500 (včeraj 1200) m.
Bo kdo pisal natege
- zimazakon
- prof.

- Prispevkov: 2872
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Velike Bloke, 742 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Pri meni bi znalo biti kar konkretno zimsko. Če bo padavin toliko kot kaže, bo kar pestro. 
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Zaenkrat kaže, da se bo drugi teden malo otoplilo.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Včasih smo bili 1. novembra na britofih v bundah. Za krizanteme smo se tudi bali, da ne pozebejo. Tudi letos je strah odveč 
-
Ledeni
- Moderator

- Prispevkov: 3497
- Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
- Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Temperature za 1. november so se v povprečju zvišale za skoraj 10°C!!
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Edino kaj vidim zanimivega za prihodnjih sedem dni je (bo) prehod fronte iz nedelje na ponedeljek. Nato jesensko brez negativnih temperatur do...
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Prvi minus smo imeli 15. novembra lani (-2,3°C). Za nazaj se mi pa ne da raziskovat.
-
komar
- Moderator

- Prispevkov: 704
- Pridružen: 14 Nov 2024, 09:38
- Kraj: Radovljica (491 m.n.v.)
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Tudi CFS prikimava, da vsaj do 5. decembra kakšnega mraza ne bo. Tako da je zdaj že vsaj 75 % verjetnost, da hudega mraza novembra še ne bo.komar napisal/-a:... vsaj 25. novembra, pravi moja kugla. To se pa tudi skoraj povsem sklada s tistim, o čemer naš pozabljeni član @kripsy123 piše nekje drugje.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Danes teden bomo čez dan imeli še okoi 15°C. Nato res kaže na poslabšanje. Po snegu bo pa dišalo nad 1000 m.n.v.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Kaj od tega bo res?
-
Ledeni
- Moderator

- Prispevkov: 3497
- Pridružen: 16 Avg 2010, 19:44
- Kraj: Lešnica - 177 m.n.v in Herinja vas -340 m.n.v. župnija Št. Peter-Otočec
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Toliko bo podražilo, da bom šel zamenjat gume, potem pa se ne bo zgodilo nič!
-
blazek
- Moderator

- Prispevkov: 816
- Pridružen: 14 Avg 2010, 17:26
- Kraj: Družinska vas, 165m
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Jst pa mislim da nekaj bo iz tega. Namreč sledi izrazit padec hitrosti zonalnih vetrov. Ponavadi so se ta čas že krepko okreili in odpihnili vse kar je bilo zimskega. GFS ju največ problemov dela stratosfera. Vortex tako zgodaj, že dolgo ni bil tako načet.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Nekega veselja ni videt, vsaj za nižine ne. Danes teden pa že kaže na toplejše vreme 
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
To prvo poslabšanje bo kot kaže po nižinah brez snega. Mogoče več sreče za vikend...
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Za vikend pa obstaja "resna" možnost za kakšen cm do dva.
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
"Če" bo čez vikend po nižinah kaj snega, ga drugi teden nebo več, glede no to karto
Saj nimaš kaj 
- polo
- Vip Administrator

- Prispevkov: 7081
- Pridružen: 13 Jul 2010, 13:25
- Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.
- Kontakt:
Re: Debata, komentarji o prihajajočem vremenu 2025
Nova verzija modela...

Kdo je na strani
Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
